مناسب ترین روش های خوشبو کردن ماشین

مناسب ترین روش های خوشبو کردن ماشین

بوی خوش محیط داخل خودرو در احساس آرامش سرنشینان خودرو نقش مهمی دارد. توجه به این امر مستلزم استفاده از وسایل و نکاتی می باشد که خودروی شما را با عطر خوش و سرشار از انرژی خوب کند.

چگونه بوی بد خودرو را از بین ببریم؟

نظافت خودرو را حتما در نظر داشته باشید. ماشین را از گل و لای، خاک و کثیفی های موجود در کف خودرو، داشبورد، و درزهای اتصالات قطعات داخلی و … پاک کنید. برای این امر می توانید هر از گاهی داخل اتاق را جاروبرق بکشید.

اگر ماشین شما دارای روکش های صندلی جداگانه می باشد، می توانید به طور فصلی آن ها را دربیارید و در ماشین لباسشویی بشوئید. یا اگر روکش در آوردن برای شما سخت است می توانید ماشین خود را به کارواش ببرید و از آنها بخواهید که خشکشویی داخل اتاق خودرو را برای شما انجام دهند. یا اینکه خودتان محلول اسپری داخل شویی/ خشک شویی را بخرید و خودتان به راحتی انجام دهید.

اگر بوی نامطبوعی از دریچه های کولر به استشمام می رسد حتما آن را توسط متصدی فنی نظافت کنید. همچنین فیلتر هوا نیز می تواند دلیل دیگر این مورد می تواند باشد که با تعویض آن مسئله برطرف شود.

بعد از رفع اصلی ترین عوامل بوی نامطبوع داخل خودرو، حال باید راه های خوشبو کردن اتومبیل را شرح دهیم:

روش های خوشبو کردن ماشین

برای خوشبو کردن ماشین باید اصولی را رعایت کنید که بهترین بازدهی برای پخش عطر در اتاق خودرو را داشته باشد؛ همیشه عطر یا اسپری را در مسیر چرخش هوا در داخل اتاق پخش کنید و پاشیدن موضعی خوشبو کننده بر روی داشبورد یا بر روی صندلی تاثیر کمتری خواهد داشت.

اسپری خوشبو کننده هوا یا خودرو: همان طور که از نام آن مشخص است باید داخل خودرو اسپری نمائید. برای بهتر پخش شدن شما می توانید آن را اطراف دریچه های کولر اسپری نمائید و به مرور زمان عطر آن داخل خودرو پخش خواهد شد.

? یه نکته جالب که بعضی از محصولات برای ترغیب مشتری به استفاده آن هم ویژگی اصلی محصول را ایجاد کرده اند و هم خوشبو کنندگی به آن اضافه شده که از این دسته محصولات می توان به اسپری خوشبو کننده و براق کننده داشبورد جوردن نام برد که هم اکنون می توانید مشخصات، قیمت عمده اسپری داشبورد جوردن را در فروشگاه اینترنتی شاهین لوکس مشاهده و خرید بفرمائید.

خوشبو کننده اتوماتیک خودرو: از برق موجود در جا فندکی خودرو استفاده می کند. دارای زمان بندی اتوماتیک هستند و رایحه ی خود را در طول فواصل زمانی داخل خودرو پخش می کنند.

خوشبو کننده فندکی ماشین: این نوع در داخل جا فندکی قرار می گیرند و با استفاده از حرارت مایع و رایحه خوشبو کننده را در داخل اتاق ماشین پخش می کند. شما می توانید هم اکنون قیمت و مشخصات خوشبو کننده فندکی ماشین را در فروشگاه اینترنتی شاهین لوکس مشاهده و خرید فرمائید.

خوشبو کننده کارتی: این روش شاید مرسوم ترین روش موجود باشد. معمولا آن را بر روی آینه یا روی دریچه کولر آویزان می شود.

عطر شخصی: شاید روشی سریع برای خوشبو کردن ماشین همان استفاده از عطر شخصی خودتان باشد. می توانید هر روز مقداری داخل خودروی خود اسپری نمائید. اما این روش به دلیل گران بودن عطرهای شخصی شاید کمی هزینه روی دست شما بگذارد. خوب بهتر است از روش های دیگر که از نظر اقتصادی صرفه تر می باشد استفاده کنیم.

استفاده از خوشبو کننده های طبیعی برای ماشین

روش های طبیعی خوشبو کردن خودرو

قهوه: خوشبو کردن ماشین به صورت طبیعی و به صرفه اقتصادی می توان قهوه را نام برد. هنگامی که از نزدیک یک قهوه فروش عبور می کند بوی آن حتما به مشامتان می خودرد. و حا ل خوش را احساس کرده اید. قهوه یکی از عناصر طبیعی است که بوی خوب و پخش کنندگی خوبی دارد که می توان از آن در خوشبو کردن ماشین استفاده کرد.

گیاهان طبیعی: با قرار دادن گیاهان تازه خرد شده مانند نعناع فلفلی ، رزماری و اسطوخودوس ، در پاکت های کاغذی یا پارچه ای، عطر آن را در فضای داخلی اتومبیل پخش کنید..

مرکبات: شما می توانید پوست مرکباتی مثل پرتقال لیمو را در مقداری آب جوش بجوشانید و بعد از سرد شدن آن را در ظرفی دارای تریگر آب پاش بریزید و داخل خودرو اسپری نمائید.

امیدواریم این مطلب از بلاگ شاهین لوکس با عنوان “مناسب ترین روش های خوشبو کردن ماشین” برای شما مفید واقع شده باشد. همچین شما می توانید انواع خوشبو کننده به همراه لیست قیمت و مشخصات آن از فروشگاه اینترنتی شاهین لوکس مشاهده و خرید فرمائید.