جردن

شرکت تولیدی تبریز اسپری برندی خوشنام در زمینه تولید انواع اسپری می باشد که برندهای معروف اسپری جردن و مویلر می باشد. جز برندهای معروف بازار خودرو و کارواش می باشند.

برند اسپری جردن تولید کننده انواع اسپری ماشین پولیش داشبورد jordan spray

برند اسپری جردن تولید کننده انواع اسپری خودرو پولیش داشبورد jordan spray

از محصولات اسپری جردن می توان به اسپری خوشبو کننده و براق کننده داشبورد، پولیش داشبورد به صورت فوم و گازی، اسپری براق کننده تایر به صورت فوم. اسپری پاک کننده موتور جردن، اسپری داشبورد با رایحه های متفاوت، اسپری پاک کننده،اسپری محافظ و براق کننده سپر،اسپری بدنه شوی، اسپری انژکتور شوی و … در سبد محصولات جردن قرار دارد.

اسپری های جردن با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنییا، سازگار با محیط زیست، فرمولاسیون انحصاری سازگار با محیط زیست و با تنوع رایحه برای صنایع خاص و خوشبو ماندن خودرو با مدت زمان طولانی تولید می شوند تا بتوانند مورد رضایت مشتری واقع شوند.

شما می توانید مشخصات، قیمت محصولات جردن را در فروشگاه اینترنتی شاهین لوکس مشاهده و خرید نمائید.
برای ارئه لیست قیمت به صورت عمده در صورتی که در توضیحات محصول درج نشده بود لطفا با شماره 09129383345 (بیگی) تماس بگیرید.

مشخصات قیمت و خرید محصولات اسپری جردن jordan spray product

چرا محصولات اسپری جردن را خرید نمائیم؟

شرکت تبریز اسپری تولید کننده محصولات اسپری جردن می باشد. شرکت جردن در زمینه اسپری خودرو مشغول به فعالیت می باشد. برند جردن در بین کارواش ها و تزئینات خودرو با توجه به سابقه خود آشنا می باشد و کیفیت آن در بین مشتری ها بعد از گذشت سالیان متوالی آزموده شده است و در حال حاضر می توان محصولات اسپری جردن را با خیالی آسوده استفاده نمود.

یکی از محصولات معروف جردن اسپری واکس داشبورد و خوشبو کننده جردن می باشد. این محصول علاوه بر براقیت و درخشان نمودن داشبورد خودرو ، بوی بسیار مطبوعی را در فضای  ماشین شما پخش می کند از نظر کاربرد و هزینه برای شما به صرفه خواهد بود چون با خرید یک محصول می توانید دو کار مهم برای ماشین در نظر بگیرید.